09128449929

تلفن سفارشات

 دستگاه ویدیو لارنگوسکوپ

دستگاه ویدیو لارنگوسکوپ

عدم توانایی انسان برای تنفس ویا انسداد مسیر آن موضوع بسیار جدی و مخاطره انگیزی می باشد و تأخیر در رسیدن اکسیژن به ریه ها حتی درحد چندثانیه امکان بروز مشکلات عدیده و حتی مرگ را در بیماران یا افرادی که دچار صانحه شده اند، ایجاد می کند.همچنین خطا در لوله گذاری برای تنفس ممکن است باعث آسیب ها و عوارض جانبی بسیاری شود. لذا تولید محصولی با کیفیت ودقت وسرعت بالا برای حل این مشکل بسیار ضروری می باشد.

محصول نهایی و صنعتی این شرکت وسیله پزشکی ویدئو لارینگوسکوپ با قابلیت ارسال بیسیم تصویر میباشد از این وسیله جهت تعبیه راه هوایی پیشرفته در بیماران نیازمند بیهوشی عمومی و تهویه مصنوعی ریه ها در بیماران نیازمند احیا قلبی و ریوی استفاده میشود این وسیله جهت آموزش لوله گذاری داخل تراشه بیماران برای گروه های مختلف پزشکی بسیار کاربردی بوده و نقش موثری در کاهش عوارض حاصل از لوله گذاری تراشه از طریق لارینگوسکوپ های معمولی دارد سرعت بسیار بالا در اینتوبیشن بیمار -دقت و اطمینان قطعی از محل صحیح تعبیه لوله تراشه و ذخیره اطلاعات تصویری جهت بررسی مجدد فرآیند و ارسال تصویر به صورت بیسیم به نمایشگر های متعدد در فواصل مختلف و قیمت تمام شده پایین از مزایای این وسیله پزشکی طراحی و ساخته شده در شرکت پویش تصویر سلامت می باشد.

بنیان مرصوص دامون | تولید کننده تجهیزات پزشکی بومی |ویدیو لارنگوسکوپ - شرکت دانش بنیان
بنیان مرصوص دامون | تولید کننده تجهیزات پزشکی بومی |ویدیو لارنگوسکوپ – شرکت دانش بنیان

این محصول برای اولین بار درایران به تولید رسیده است وبه دلیل پایین بودن هزینه تمام شده آن نسبت به محصولات مشابه خارجی و بالا بودن دقت وسهولت استفاده آن نسبت به لارینگوسکوپ های معمولی،توانایی رقابت با محصولات مشابه خارجی ولارینگوسکوپ های معمولی داخلی را دارد. بازار هدف این محصول بیمارستان ها ومراکز درمانی دربخش های ریوی وقلبی، بخش اورژانس بخش های جراحی می باشد. همچنین این دستگاه بخاطر قابلیت ارسال بیسیم تصاویر، ذخیره سازی آن وامکان اشتراک گذاری آن در انواع نمایشگرها در فواصل مختلف، در بخش آموزش علوم پزشکی به منظور آموزش آسانتر وبا خطای کمتردرلوله گذاری می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

در این بخش کلیه مراکز درمانی کشور و مراکز درمانی خارج از کشور قرار می گیرد. مراکز درمانی داخل کشور به دو بخش خصوصی و عمومی تقسیم می شوند که آنها نیز به نوبه خود به بخش های اتاق عمل، بخش های مراقبت ویژه، آمبولانس ها و اورژانس ها تقسیم بندی می شوند. همچنین در دانشگاه های کشور و بخش آموزش مراکز درمانی علوم پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. در بخش بعدی چون کشورهای همسایه ایران تکنولوژی تولید این محصول را ندارند بستر صادرات این محصول به آن کشورها نیز به خودی خود فراهم می شود.

باتوجه به این نکته که این محصول برای اولین بار درایران به تولید می رسد، لارینگوسکوپ های معمولی موجود از دقت و قابلیت های کمتری نسبت به این محصول برخوردارند. واز طرفی به دلیل وضعیت اقتصادی و سیاسی حال حاضر ایران، وجود تحریم ها و افزایش نرخ ارز و… واردات محصولات مشابه خارجی بعضا امکان پذیر نبوده ودرصورت امکان با هزینه های گزاف وارد می شوند که باعث بالارفتن قیمت تمام شده محصولات برای مشتریان خواهد شد.لذا این محصول به دلیل کیفیت وقابلیت های بالا نسبت به لارینگوسکوپ های معمولی موجود و پایین بودن قیمت نهایی نسبت به موارد مشابه خارجی، برای مشتریان انتخاب مناسبتری خواهد بود که باعث اقبال و جذب بازار هدف به سمت این محصول خواهد بود.

بنیان مرصوص دامون | تولید کننده تجهیزات پزشکی بومی |ویدیو لارنگوسکوپ - شرکت دانش بنیان
بنیان مرصوص دامون | تولید کننده تجهیزات پزشکی بومی |ویدیو لارنگوسکوپ – شرکت دانش بنیان
 لباس ایزوله

لباس ایزوله

مدیر کل

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.