شرکت بنیان مرصوص دامون | طراحی و تولید تجهیزات پزشکی بومی در داخل ایران

شرکت بنیان مرصوص دامون مستقر در پارک علم و فناوری استان اردبیل می باشد. حوزه ی کاری این شرکت طراحی و تولید انواع تجهیزات پزشکی در داخل کشور می باشد.

به امید حق و با کمک از دانش داخلی این شرکت موفق به تولید 5 دستگاه پزشکی که همگی وارداتی هستند شده است. جدید ترین تولید این تیم دستگاه پیشرفته ویدیو لارینگوسکوپ می باشد که برای لوله گذاری در اتاق عمل استفاده می شود و چون این دستگاه وارداتی شرکتی آلمانی می باشد هزینه های سنگینی را به جامعه سلامت کشور تحمیل می کند. با تولید این دستگاه در داخل با قیمتی کمتر از نمونه خارجی و با همان کیفیت گامی موثر در بهبود خدمات رسانی به ملت شریف ایران شده ایم.

این شرکت در سال 92 به شماره ثبت 449011 در سازمان ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران به مدیریت عامل دامون نوری (مخترع نام آشنای حوزه ی پزشکی کشور) به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نموده است.

مدیر عامل شرکت بنیان مرصوص دامون - فعال در زمینه طراحی و تولید تجهیزات پزشکی بومی

دامون نوری

مخترع و عضو بنیاد ملی نخبگان

برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما مکاتبه کنید.

تیم کاری مجرب ما

در تلاشیم تا خالق بهترین ها برای شما باشیم.

ویدیو لارنگوسکوپ

ویدیو معرفی یکی از برترین محصولات حال حاضر کشور در زمینه طراحی تجهیزات پزشکی بومی توسط شرکت دانش بنیان بنیان مرصوص دامون

این دستگاه با دانش داخلی و تکیه بر توانمندی مختصصان داخلی کشور طراحی و به مرحله تولید رسیده و در مقایسه با محصولات خارجی مشابه دارای کیفیت بهتر و قیمت به مراتب پایین تری می باشد.

امید است گوشه ای از زحمات کادر درمان کشور را در درمان بیماری ها، با تامین تجهیزات مورد نیازشان جبران کنیم.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما مکاتبه کنید.